Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

بسیاری از دوره‌های آکادمیک نظیر دوره دکتری (Doctorate Education) و فوق دکتری (Post Doc)، علاوه بر بیانیه فلسفه تدریس (Statement of Teaching Philosophy) در CV و رزومه، نیازمند بیانیه پژوهشی یا Statement of Research Interest یا SRI هستند. SRI فرصتی را برای شما ایجاد می‌نماید تا اطلاعاتی فرای اطلاعات CV/رزومه، فهرست دروس پاس شده و یا تدریس شده، و سوابق نشر (چاپ مقاله و کتاب) ارائه نمائید.

SRI یا بیانیه علایق پژوهشی، مستندی است کوتاه، اما غنی. حجم اغلب اسناد SRI در حدود دو صفحه یا کمتر می‌باشد، مگر اینکه دانشگاه یا موسسه آموزش عالی مربوطه دستورالعمل مشخصی در این رابطه ارائه نموده باشد. در این فضای محدود، باید به شیوه‌ای موجز و متقاعدکننده به بیان مهم‌ترین و تأثیرگذارترین فعالیت‌ها و سوابق خود بپردازید. به بیان دیگر، یک SRI دو صفحه‌ای قوی، بسیار مؤثرتر و بهتر از یک انشای بی‌ربط و طولانی پنج صفحه‌ای است.

خوشبختانه، اغلب اسناد Statement of Research Interest یا SRI می‌توانند از آهنگ مشابهی پیروی کنند. لذا شما می‌توانید در قالب نگارش SRI، تازگی و تأثیر پژوهش خود را در قالب برنامه‌های پژوهشی آینده در SRI خود بگنجانید. همانند SoP، هدف شما در نگارش SRI، متمایز ساختن خود از رقباست.

SRI در مورد شماست؛ اینکه به عنوان یک پژوهشگر، شما چه شخصیتی دارید، علایق پژوهشی شما چیست، آینده پژوهشی خود را چگونه می‌بینید، دستاوردهای شما کدامند، و چگونه می‌توانند شما را به سوی اهداف آینده‌تان به جلو برانند؟

در همین راستا، و با تکیه بر تجربه چندین ساله در زمینه نگارش محتوای مورد نیاز برای پذیرش از دانشگاه‌های خارجی، مرکز خدمات ترجمه و نگارش محتوای Trans24 توانایی منحصربه‌فرد خود در زمینه نگارش SRI یا بیانیه علایق پژوهشی را در اختیار شما قرار می‌دهد تا با استفاده از خدمات نگارش SRI این مرکز بتوانید توانایی‌های خود را بر پایه موفقیت‌های علمی گذشته، برنامه‌های پژوهشی تحقیقاتی آینده، و اهداف کوتاه مدت و بلند مدت در دانشگاه مورد نظرتان به نحو مؤثر به نمایش بگذارید.

بی‌شک با دریافت خدمات نگارش SRI مرکز خدمات ترجمه و نگارش محتوای Trans24 خواهید توانست توانایی خود را در اجرای طرح‌های پژوهشی در شاخه تخصصی و گرایش مورد نظرتان، با تکیه بر سوابق علمی پژوهشی گذشته و نیز امکانات تحقیقاتی آینده در دانشگاه مقصد به اثبات برسانید. خدمات نگارش SRI این مرکز، آینده پژوهشی شما در مقطع دکتری یا فوق دکتری را در مسیری روشن و با اطمینان قرار خواهد داد.

تعرفه خدمات نگارش SRI

خدمات نگارش SRI این مرکز در قالب دو بسته خدماتی پایه و ویژه به شرح ذیل عرضه می‌گردد:

ردیفعنوانتوضیحاتتعرفه عادیتعرفه فوریمدت زمان تقریبی
1بسته ویژه خدمات SRI
(Statement of Research Interest)
نگارش قدم به قدم SRI، تحلیل، و بهینه سازی و انجام ویرایش های تخصصی یا تکیه بر تعامل نزدیک متقاضی با کارشناس اختصاصی SRI خود450,000 تومان800,000 تومانعادی: 14 روز کاری
فوری: 7 روز کاری
2نگارش SRI پایه - استاندارد
حداکثر 1 بار ویراستاری
افرادی که ترجیح می دهند SRI توسط کارشناسان Trans24 نوشته شود.350,000 تومان630,000 تومانعادی: 14 روز کاری
فوری: 7 روز کاری
3بازخوانی و بهینه سازی SRIدو بار بازخوانی، ویراستاری، و بهینه سازی جملات SRI ردیف 2120,000 تومان-در قالب زمان انجام پروژه های فوق
4تحلیل SRIتحلیل SRI از پیش نوشته شما توسط کارشناسان ما و ارائه راه کارهای بهینه سازی آن120,000 تومان215,000 تومانعادی: 7 روز کاری
فوری: 3 روز کاری
5ویراستاری SRIدو بار بازخوانی و ویراستاری SRI از پیش نوشته شده توسط شما120,000 تومان215,000 تومانعادی: 7 روز کاری
فوری: 3 روز کاری
6بسته جامع تحلیل، ویرایش و بهینه سازی SRIانجام کامل فرآیندهای گزینه های 4 و 5250,000 تومان450,000 تومانعادی:7 روز کاری

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.