Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

نگارش SoP، نگارش بیانیه هدف، نگارش انگیزه نامه شخصی

نگارش SoP

پذیرش از دانشگاه‌های خارجی با نگارش انگیزه‌نامه شخصی، بیانیه هدف، SoP

معرفی خدمات نگارش SoP

سالانه هزاران دانش‌پژوه و پژوهشگر مشتاق، برای اخذ پذیرش در دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالی معتبر بین‌المللی با هم رقابت می‌کنند. این متقاضیان باانگیزه، از جنبه‌های تحصیلی (آکادمیک)، اجتماعی، و حرفه‌ای با یکدیگر متفاوتند. دانش‌آموخته‌ای ممتاز از یک دانشگاه، ممکن است در مقایسه با دانش‌آموخته متوسط از دانشگاهی دیگر در سطح پایین‌تری قرار گیرد. آزمون‌های استاندارد نظیر GMAT، TOEFL، SAT، و GRE نمایی کلی و در عین حال واضح از پیشینه تحصیلی و حرفه‌ای متقاضی ارائه نمی‌کنند. از این‌رو، متن بیانیه هدف، انگیزه‌نامه شخصی، یا SoP (مخفف Statement of Purpose)، به شیوه‌ای استادانه و زیرکانه، در زمانی بسیار کوتاه، شخصیت، دیدگاه‌ها و چشم‌اندازها، عمق پنداره و نگرش، و اهداف و برنامه‌های آینده شما متقاضی گرامی را برای تحصیل در دانشگاه و مؤسسه آموزش عالی مورد نظرتان بیان می‌نماید. از طرفی، برخی سفارتخانه‌های کشورها نظیر سفارت کانادا، به منظور سنجش و پایش متقاضیان اخذ ویزای موقت و اطمینان از بازگشت ایشان به کشور مبداء، درخواست SoP می‌نمایند. SoP در چنین حالتی توسط مأمور ویزا (ویزا آفیسر) جهت پیش‌ارزیابی (Pre-screening) متقاضیان استفاده می‌گردد، که همانند SoP دانشگاه‌ها نقش تعیین‌کننده در صدور ویزای متقاضیان دارد.

در حالی‌که دانشگاه‌ها و مدارس ممتاز و درجه یک مدیریت و کسب و کار، اغلب از متقاضیان درخواست چندین انشا (Essay) یا نگارش شخصی می‌نمایند، سایر دانشگاه‌ها و مدارس آموزش عالی از متقاضیان درخواست یک نوشتار (در محدوده ۵۰۰ الی ۲۰۰۰ کلمه) با عنوان بیانیه هدف (SoP) یا انگیزه‌نامه شخصی یا بیانیه شخصی (Personal Statement) می‌نمایند. از این رو، بیانیه هدف (SoP) مهم‌ترین بخش یا عنصر درخواست پذیرش (Application شما) به شمار می‌آید. شما به عنوان متقاضی تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور، بسته به کیفیت و اثربخشی SoP خود، قادر به کسب امتیاز تحصیل در دانشگاه مورد نظرتان خواهید بود. از این رو، انتخاب اینکه خودتان بنویسید، یا اینکه کارشناسانی خبره و کارآزموده مسئولیت نوشتن SoP شما را بر عهده بگیرند، تصمیمی کلیدی و حساس به حساب می‌آید.

نگارش SoP: یک مفهوم، چندین عنوان

نام‌های مختلفی برای بیانیه هدف یا SoP به کار می‌روند، اما چیزی که مهم است این است که بدانیم همه آنها یک مفهوم را می‌رسانند. این نام‌ها عبارتند از:

Statement of Purpose

SoP

Motivation Letter

Personal Statement

Letter of Intent

بیانیه هدف

انگیزه‌نامه شخصی

انگیزه‌نامه فردی

هدف‌نامه

هشدار

هشدار (1): مشاهده شده برخی وب‌سایت‌ها با Copy-Paste اطلاعات این مرکز در وب‌سایت‌های خود ادعای ارائه خدمات SoP،CV، و غیره می‌نمایند و با تکیه بر شگردهایی نظیر کاهش تعرفه و کاهش زمان انجام کار سعی در جذب مشتری دارند. لذا با توجه به سرقت ادبی (Plagiarism) و بی‌اخلاقی حرفه‌ای اینگونه سایت‌ها، این مرکز بنا بر رسالت خود مبنی بر آگاهی‌رسانی و ارائه خدمات حرفه‌ای، به مشتریان گرامی هشدار می‌دهد، پیش از دریافت هرگونه خدمات از اینگونه وب‌سایت‌ها، تمام جوانب کار را در نظر بگیرید، چراکه کسی که ادعای نگارش SoP یا هر متن دیگری را می‌نماید، اما از نگارش یک صفحه اصیل و اوریجینال از اطلاعات درباره خدمات خود عاجز است، نمی‌تواند نتیجه خوبی را برای نگارش SoP شما رقم بزند.

هشدار (2): هرگونه کپی‌برداری از متون و SoPهای موجود در اینترنت، ولو جزئی، موجب ریجکت شدن درخواست ادمیشن شما خواهد شد. در صورت ریجکت شدن درخواست پذیرش شما توسط دانشگاه، در لیست سیاه دانشگاه قرار گرفته و به دلیل سرقت ادبی (Plagiarism)، دیگر هیچ‌وقت نمی‌توانید برای آن دانشگاه اپلای کنید. کلیه دانشگاه‌های معتبر دنیا تاب‌آوری صفر در قبال سرقت ادبی دارند (Zero tolerance for plagiarism)، و لذا تحت هیچ شرایطی و به هیچ دلیلی، چنین عمل مجرمانه‌ای را نمی‌پذیرند.

بنا بر اصول اخلاق حرفه‌ای و رقابت سالم، از ذکر نام این دو وب‌سایت و تخریب وجهه غیرحرفه‌ای آنها، خودداری نموده‌ایم.

خدمات SoP ترنس24

پیش از هر کاری، به کارهای مهم تر بپردازیم!

لطفاً سؤالات مورد نظر دانشگاه یا مؤسسه آموز عالی مورد نظر را (در صورت وجود) با دقت مطالعه کرده و شاخص های انتخابی دانشگاه مورد نظر را به خوبی درک نموده و پاسخ های خود را بر همان اساس آماده نمائید. پس از اینکه ایده ها و افکار خود را به صورت کلی و فهرست وار به رشته تحریر در آوردید، آنگاه درباره نگارش SoP (بیانیه هدف) آینده ساز و منحصربه فرد خود با ما تماس بگیرید.

واحد ارتباطات بین الملل مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24 با چندین سال تجربه در نگارش بیانیه هدف (SOP) و رزومه/ CV حرفه ای (Professional) و رزومه/ CV تحصیلی (Academic) تجربیات موفقی در زمینه متقاضیان پذیرش در دانشگاه و مؤسسات آموزش عالی معتبر بین المللی در رشته های گوناگون داشته است.

کارشناسان مجرب مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24 در کنار مشاوره و راهنمایی شما درباره چگونگی نگارش SoP (بیانیه هدف) متمایز و منحصر به فرد، با نگارش و بهینه سازی بیانیه هدف (SOP) شما، با قطعیت شانس شما را برای پذیرش در دانشگاه مورد علاقه تان افرایش خواهند داد.

گستره خدمات SoP

خدمات نگارش و بهینه سازی بیانیه هدف (SoP) مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24 پاسخگوی نیاز ۳ دسته از متقاضیان می باشد:

  1. نگارش SoP: برای افرادی که قصد دارند بیانیه هدف (SoP) از پایه برایشان نوشته شود. (بسته کامل خدمات SoP). با توجه به سابقه چندین و چند ساله Trans24 در نگارش SoP برای رشته‌های مختلف، تنوع خدمات نگارش SoP این مرکز علاوه بر مقاطع مختلف نظیر نگارش SoP برای مقطع کارشناسی ارشد، دکترا (PhD) و پسا دکتر (Post-doc)، در حوزه‌های تخصصی دیگر نظیر نگارش SoP رزیدنسی (تخصص) پزشکی، نگارش بیانیه هنرمند (Artist Statement) برای هنرمندان متقاضی ادامه تحصیل در خارج از کشور، بیانیه علایق پژوهشی (Statement of Research Interest) گسترش یافته و پیوست بر مهارت ما در نگارش اینگونه اسناد حیاتی افزوده می‌شود.
  1. بهینه سازی و ویراستاری SoP: مناسب افرادی که خود اقدام به نگارش بیانیه هدف (SOP) نموده، اما نیازمند مشاوره و راهنمایی مرکزی مجرب و آگاه برای پالایش، بهبود، و بهینه‌سازی آن هستند.
  1. تحلیل بیانیه هدف (SoP) از پیش نوشته شده: برای آن دسته از افرادی که خود اقدام به نگارش SoP (بیانیه هدف) نموده و می خواهند کارشان توسط کارشناسان ما مورد بررسی و تحلیل قرار گیرد. در چنین حالتی پس از بررسی بیانیه هدف (SOP)، راه کارهای بهینه سازی و افزودن به غنای مطلب توسط کارشناسان ما ارائه می گردد. تحلیل SoP خدمتی منحصربه فرد است که با توجه به سابقه طولانی مدت این مرکز در نگارش SoP، از نگاه کمیته پذیرش انجام شده، و همواره نتایج شگفت‌انگیزی را در محصول نهایی SoP متقاضیانبه همراه داشته است.
  1. مشاوره نگارش SoP: مشاوره تلفنی یا حضوری برای آن دسته از مشتریانی که قادرند خود SoPشان را بنویسند، اما تمایل دارند از توان و راهنمایی‌های مشاورین متخصص نگارش SoP مرکز Trans24 بهره‌مند شوند.
فرآیند نگارش SoP

فرآیند خدمات نگارش SoP (بیانیه هدف)

  1. ثبت سفارش، دریافت برآورد هزینه، و پرداخت هزینه نگارش SoP
  1. دریافت پرسشنامه نگارش SoP از سایت، تکمیل پرسشنامه و ارسال آن برای ما
  1. نگارش، تدوین و ویراستاری SoP به زبان انگلیسی و بهینه سازی آن به کمک شما
  1. تحویل پیش‌نویس بیانیه هدف (SoP) و انجام اصلاحات
  1. ویرایش، بهینه‌سازی و بهبود SoP تا زمانی که شما به این نتیجه برسید که SoP مطلوب حاصل شده است. (مختص بسته ویژه خدمات)
  1. بازخوانی و صدور نسخه نهایی SoP و ارسال آن برای شما
تعرفه خدمات SoP

واحد تعرفه: تومان

عنوانتوضیحاتتعرفه عادیتعرفه فوریمدت زمان تقریبی
بسته ویژه خدمات SOPنگارش SOP + تحلیل + بهینه‌سازی + ویرایش‌های تخصصی *نامحدود*کارشناسی ارشد: 300000 تومان
دکتری: 400000 تومان
رزیدنسی (تخصص پزشکی): 500000 تومان
کارشناسی ارشد: 540000 تومان
دکتری: 720000 تومان
رزیدنسی (تخصص پزشکی): 900000 تومان
عادی: 14 روز کاری
فوری: 7 روز کاری
سریعتر؟ تماس بگیرید
بسته پایه نگارش SOPنگارش SoP + یکبار ویرایشکارشناسی ارشد: 200000 تومان
دکتری: 300000 تومان
رزیدنسی (تخصص پزشکی): 400000 تومان
کارشناسی ارشد: 360000 تومان
دکتری: 540000 تومان
رزیدنسی (تخصص پزشکی): 720000 تومان
عادی: 14 روز کاری
فوری: 7 روز کاری
سریعتر؟ تماس بگیرید
SoP سفارتمورد نیاز برای اخذ ویزا برای برخی کشورها مثل استرالیا، آمریکا و غیره300000 تومان540000 تومانعادی: 14 روز کاری
فوری: 7 روز کاری
سریعتر؟ تماس بگیرید
نگارش GTE سفارت استرالیاGenuine Temporary Entrant
مورد نیاز برای اخذ ویزای دانشجویی استرالیا
300000 تومان540000 تومانعادی: 14 روز کاری
فوری: 7 روز کاری
سریعتر؟ تماس بگیرید
تحلیل بیانیه هدف (SOP)
تحلیل انگیزه نامه شخصی
تحلیل SOP از پیش نوشته شما توسط کارشناسان ما و ارائه راه‌کار برای بهینه‌سازی آن توسط مشتری120000 تومان220000 تومانعادی: 7 روز کاری
فوری: 3 روز کاری
ویراستاری و بهینه سازی SOPافرادی که نیازمند ویرایش و بهینه‌سازی متن SOP هستند که خود اقدام به نوشتن آن نموده اند. ***120000 تومان220000 تومانعادی: 7 روز کاری
فوری: 3 روز کاری
بسته کامل تحلیل + ویرایش + بهینه‌سازی SoPکلیه خدمات تحلیل + ویرایش + بهینه‌سازی SoP از پیش نوشته شده انگلیسی در یک بسته کامل خدماتی
(دو بسته خدماتی در نصف زمان عادی: 7 روز کاری به جای 14 روز کاری)
250000 تومان450000 تومانعادی: 7 روز کاری
فوری: 3 روز کاری
مشاوره نگارش SOPافرادی که خود علاقمند به نگارش SOPشان هستند، اما در این زمینه سؤالات و ابهاماتی دارند ****تلفنی: 50000 تومان
حضوری: 100000 تومان
-30 دقیقه مشاوره تلفنی
60 دقیقه مشاوره حضوری
سفارشی‌سازی SOP برای دانشگاه‌های مختلفSOP که برایتان نوشته‌ایم را برای پذیرش از دانشگاه‌های مختلف سفارشی‌سازی می کنیم.120000 تومان220000 تومانعادی: 7 روز کاری
فوری: 3 روز کاری

توجه: در زمان‌ ترافیک کاری مرکز (نزدیک شدن به deadline دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی)، زمان‌های یاد شده مطابق با بندهای (۲) و (۵) ماده (۵) شرایط و ضوابط خدمات بدون اطلاع قبلی قابل تمدید است. لذا خواهشمند است برای جلوگیری از بروز مشکلات زمانی، در انتخاب نوع خدمات (عادی یا فوری) دقت نمائید.

** SoP نهایی، ویراستاری و غلط یابی شده و سپس برای شما ارسال می گردد، اما هر بار بازخوانی عمقی بیانیه هدف (SoP) و صرف زمان بیشتر بر روی متن، قطعاً موجب می گردد تا ایده های تازه و راه هایی برای بهینه سازی جملات به ذهن نویسنده خطور کند. به همین دلیل ۲ بار بازخوانی و بهینه سازی SoP شما می تواند SoP حرفه ای و عالی شما را بهتر و زیباتر کند.

*** SoP که از قبل به زبان انگلیسی نوشته اید از حیث ایرادات املایی، نگارش و رسایی کلام، مورد بررسی قرار گرفته و اصلاح می گردد. همچنین، جملات و عبارات نامفهوم علامتگذاری می گردند.

**** مشاوره لازم به صورت تلفنی درباره نقاط ابهام شما در نگارش SoP داده می شود. لطفاً توجه داشته باشید، این مشاوره تلفنی، آموزش نگارش SoP از پایه نمی باشد، و انتظار می رود افرادی که خود قصد نگارش SoP را دارند، از قبل با ساختار و نحوه نگارش SoP آشنایی پیدا کرده باشند. این خدمت مناسب افرادی است که در خصوص نکات ریز نگارش SoP یا رویدادها و تجربیات تحصیلی و حرفه ای خود و نحوه گنجاندن آنها در SoP ابهام دارند. حداقل زمان مشاوره ۳۰ دقیقه می باشد. لذا درصورتیکه فکر می کنید زمان مشاوره شما بیشتر خواهد شد یا نیازمند زمان بیشتر هستید، لازم است هزینه زمان اضافه را از قبل پرداخت نمائید.  بدیهی است پس از اتمام زمان مشاوره تلفنی، جلسه بعدی مشاوره منوط به پرداخت مجدد هزینه مشاوره خواهد بود.

مقایسه بسته‌های خدمات
عنوان خدمتبسته ویژه خدمات SoPنگارش SoP از پایه
کارشناس اختصاصی SoPدارددارد
صدور پیش نویس اولیه SoPدارددارد
یکبار ویراستاری و صدور نسخه نهایی SoPدارددارد
15 دقیقه مشاوره تلفنی رایگان (پس از دریافت پرسشنامه)دارد-
تحلیل SoP (نامحدود)دارد-
ویراستاری SoP (نامحدود)دارد-
بهینه سازی SoP (نامحدود)دارد-

ثبت سفارش آسان و سریع

لطفاً برای ثبت آنلاین سفارش، روی دکمه زیر کلیک کنید.

نحوه سفارش خدمات

ثبت سفارش فرآیندی کاملاً آنلاین می‌باشد که حدوداً 2 دقیقه زمان می‌برد.

جالب: فرآیند کار به گونه‌ای طراحی شده تا بدون نیاز به مراجعه حضوری، کلیه خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.