مکاتبات تجاری و بازرگانی ویژه شرکت‌ها و سازمان‌ها

pbc

معرفی خدمات

مرکز خدمات ترجمه و نگارش محتوای Trans24 با بهره گیری از مترجمین Native آمادگی ارائه خدمات مکاتبات بازرگانی (Business Correspondence) به شرکت ها و مؤسسات داخلی و خارجی را دارد.

از جمله مزایای استفاده از خدمات مکاتبات بازرگانی این مرکز، سرعت بالای ارائه خدمات در ساعات مختلف شبانه روز می باشد، که خدمتی منحصر به فرد در این حیطه محسوب می شود.

خدمات PBC

از آنجایی که در اغلب مکاتبات بازرگانی فاکتور “زمان” و “فوریت کار” به چشم می خورد، مرکز خدمات ترجمه و نگارش محتوای Trans24 در این زمینه دست به نوآوری زده است. استفاده از خدمات مکاتبات اعتباری (Prepaid Business Correspondence) یا PBC، سرعت ارائه خدمات را چندین برابر می کند، به نحوی که این مرکز در قالب خدمات ترجمه اعتباری خود، توانایی ترجمه مکاتبات بازرگانی شما را با سرعت های بسیار بالا و ضمن حفظ کیفیت ترجمه، دارا می باشد.

به عنوان مثال، در مکاتبات فوری بازرگانی، فاصله بین دریافت متن خام (انگلیسی یا فارسی) و ترجمه آن به زبان مقصد (انگلیسی یا فارسی) برای نامه های کوتاه در حد یک صفحه، در حدود 1 ساعت می باشد. یعنی در خدمات اعتباری این مرکز، با حذف فرآیند پرداخت و تائید پرداخت، در حالت فوری، مترجمین خبره مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24، متن خام شما را دریافت نموده، و ظرف تنها 1 ساعت ترجمه آماده ارسال نامه بازرگانی یا اداری (Business Letter) شما را به صورت تایپ شده تحویل می دهند. در این زمینه، و در قالب نامه های کوتاه تر، رکورد های زمانی ترجمه با کیفیت تا 10 دقیقه (نامه های کوتاه چند سطری) نیز به ثبت رسیده است.

یک پیشنهاد خوب

با توجه به ارزش بی حد و حصر زمان برای کسب و کار امروز، و نیاز به مکاتبات سریع بازرگانی با توجه به مقتضیات پروژه ها و معاملات، مرکز خدمات ترجمه Trans24 همواره و در ساعات مختلف شبانه روز، آماده خدمتگزاری به شرکت ها، مؤسسات و بنگاه های اقتصادی داخلی و خارجی می باشد.

خدمات مرتبط