خدمات ترجمه فیلم و فایل صوتی | مرکز ترجمه و نگارش محتوای Trans24

یکی از خدماتی که مراکز ترجمه آنلاین و غیرآنلاین به مشتریان خود می‌دهند، ترجمه فیلم و فایل صوتی است. ترجمه فیلم شامل ترجمه فیلم تخصصی اموزشی ، فیلم مستند، فیلم سینمایی و … می شود

مرکز ترجمه و نگارش محتوای ترنس 24 نیز از این خدمات مستثنی نبوده و با بهترین کیفیت در حال ارائه خدمات ترجمه فیلم و فایل صوتی به مشتریانش است.

در این مرکز پس از برگزاری آزمون های استاندارد، مترجمین در سطوح طلایی و نقره‌ای برای ترجمه متن و فیلم انتخاب می‌شوند

نحوه ارائه خدمات ترجمه فیلم و فایل صوتی چگونه است؟

این سوالی است که اکثر مشتریان در تماس های تلفنی خود از ما می پرسند و باید بگوئیم که نحوه ارائه این خدمت به روش های مختلف در مرکر ترجمه Trans24 امکانپذیر است.

پس از ارسال فیلم از سوی مشتری، و بررسی آن توسط کارشناسان مرکز، واحد پاسخگویی به مشتریان مرکز، فاکتوری برای مشتری صادر می‌کند که پس از انجام مراحل مالی و پرداخت موفق، فیلم و فایل صوتی مشتری، به صورت پروژه‌ای واحد در سیستم ترنس 24 تعریف می‌گردد  و با توجه به سطح انتخابی مشتری برای ترجمه (نقره‌ای یا طلایی) فیلم به مترجم مربوطه واگذار خواهد شد.

مترجم هر مونولوگ را در یک خط به همراه ثبت زمانبندی درج می‌کند و پس از اتمام فرایند ترجمه، فایل نهایی در قالب فایل اکسل به مشتری تحویل داده می‌شود.

در پست بعد با خدماتی آشنا خواهید شد که مرکز ترجمه و نگارش محتوای ترنس 24 می‌تواند در زمینه ترجمه فیلم و فایل صوتی به شما مشتریان گرامی ارائه دهد.

مطالب بیشتر  نتایج آزمون ترجمه فیلم و فایل صوتی - مرداد 1392

با ما همراه باشید.

جهت دیدن نمونه فیلم های ترجمه شده کلیک کنید

جهت سفارش ترجمه فیلم و فایل صوتی بر روی دکمه مقابل کلیک کنید.